strzałka

ALIVIA – dodajemy odwagi

Fundacja Alivia prowadzi szereg działań mających na celu: pomoc osobom chorym na raka, poprawę świadomości chorób nowotworowych oraz reprezentację pacjentów onkologicznych w debacie publicznej.

ZOBACZ JAK POMAGAMY

Myślisz: „To mnie nie dotyczy, to spotyka innych, tak się dzieje na filmach…”. My już wiemy, że na nowotwór może zachorować każdy, niezależnie od wieku, prowadzonego trybu życia i rodzinnych predyspozycji. Również ja i Ty...

Przeczytaj list prezesa

POZNAJ NAS

ikona strzałka. nasza wizja

Nasza misja

Misją fundacji jest mobilizowanie i aktywizowanie chorych na raka do bycia odważnym, aktywnym pacjentem, poszukującym najlepszych terapii, lekarzy i ośrodków, najkrótszych kolejek do badań diagnostycznych i wszelkich innych przydatnych w chorobie informacji.

dowiedz się więcej
ikona strzałka. nasza historia

Nasza Historia

Alivia – Fundacja Onkologiczna Osób Młodych powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

dowiedz się więcej
ikona telewizora. alivia w mediach

Alivia w mediach

Media to dla nas sposób na dotarcie z informacją o działalności Alivii do szerokiego grona odbiorców. To także sposób na zwiększenie w społeczeństwie świadomości na temat nowotworów i roli profilaktyki w ich zapobieganiu i skutecznym leczeniu.

dowiedz się więcej
ikona ludzie

Ludzie

Ludzie wystarczająco szaleni, by sądzić, że mogą zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają. (STEVE JOBS) – Poznaj tych, którzy wierzą w powyższą prawdę i aktywnie działają w Alivii na rzecz walki z rakiem.

dowiedz się więcej
ikona dłoń. pomagają nam

Pomagają nam

Niektóre firmy oferują nam swoje usługi bezpłatnie lub w bardzo korzystnych cenach. Dzięki temu możemy docierać z informacją o naszych działaniach do szerszego grona odbiorców i być bardziej skuteczni w działaniu.

dowiedz się więcej

NASI PODOPIECZNI