Walka z rakiem – 13. edycja kampanii Mediaplanet

walka z rakiem okładka

W dzienniku Rzeczpospolita oraz na stronie www.byczdrowym.info ukazało się dzisiaj trzynaste wydanie edycji projektu “Walka z rakiem”. Jest to kompendium wiedzy o profilaktyce, diagnostyce i leczeniu nowotworów.

W publikacji poruszona została tematyka związana m.in. z leczeniem bólu onkologicznego, rakiem nerki, nowotworami kobiecymi oraz tym jak w sezonie zimowym powinna wyglądać profilaktyka czerniaka.Z okładki uśmiecha się do nas Alicja Wochowska – była podopieczna Fundacji Herosi. W wydanie zaangażowali się wybitni polscy i zagraniczni eksperci między innymi: Polska Unia Onkologii z Dr Januszem Mederem, Prof. Xavier Leleu – Kierownik Oddziału Hematologii i Kliniki Szpiczaka w Szpitalu „La Miletrie’’ we Francji, Prof. Roman Hajek Wicerektor ds. Strategii i Rozwoju Uniwersytetu Ostrawskiego w Czechach, Prof. Jan Dobrogowski oraz Dr n med. Magdalena Kocot-Kępska z Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, Prof. nadzw. dr hab. n med. Lucjan Wyrwicz z Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, Prof. dr hab. med. Piotr Rutkowski Przewodniczący Rady Naukowej Akademii Czerniaka – sekcji naukowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz Dr Leszek Dudziński Wiceprezes Naczelnej Rady Lekarskiej. Wsparcia merytorycznego udzieliły Stowarzyszenia i Fundacje oraz Organizacje działające na rzecz Pacjentów m.in. Alivia – Fundacja Onkologiczna, Stowarzyszenie Kobiet z Problemami Onkologiczno-Ginekologicznymi „Magnolia”, Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa-Centrum i Fundacja Herosi oraz zespół agencji Eleven ZETT Productions.

Jest to autorskie wydanie grupy mediowej Mediaplanet realizowane od 2008 roku. Z ramienia Mediaplanet publikację koordynowała Paulina Pietruczuk.

Publikację objęliśmy swoim Patronatem.
Polecamy gorąco!


Bezpłatny poradnik dla osób chorych i ich bliskich

“Prosto w raka – czyli o medycynie personalizowanej” to bezpłatny poradnik, który w przystępnej formie podsumowuje najnowsze informacje dotyczące roli badań genetycznych w diagnostyce chorób nowotworowych. Dowiedz się, kiedy trzeba wykonać określone badania, jak powinien przebiegać proces diagnostyki molekularnej oraz czym jest personalizacja leczenia.

Wypełnij poniższy formularz, a poradnik wyślemy pocztą w ciągu 7 dni.

poradnik prosto w raka


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu i adresu zamieszkania, przez Alivię Fundację Onkologiczną Osób Młodych z siedzibą w: ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa w celu wysyłki poradnika "Prosto w raka" oraz w celu informowania o działaniach Fundacji Alivia.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Alivia – Fundacja Onkologiczna Osób Młodych z siedzibą w: ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa („Administrator”). W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat Pani/Pana danych osobowych może skontaktować się Pan/Pani z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: daneosobowe@alivia.org.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu wysyłki poradnika “Prosto w raka – czyli o medycynie personalizowanej” oraz w celu informowania o działalności statutowej Fundacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail daneosobowe@alivia.org.pl lub korzystając z linku do wypisania z subskrypcji, zamieszczonym w e-mailu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Odbiorcą danych osobowych mogą być podmioty działające wyłącznie na zlecenie Administratora, takie jak firmy realizujące obsługę informatyczną, komunikacyjną i doradczą. Dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody lub upłynięcia okresu obowiązku przechowywania danych wynikających z przepisów rachunkowo-podatkowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, sprzeciwu wobec przetwarzania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości wysyłki poradnika i informowania o działaniach Fundacji. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Powiązane artykuły