Walka z rakiem – 13. edycja kampanii Mediaplanet

walka z rakiem okładka

W dzienniku Rzeczpospolita oraz na stronie www.byczdrowym.info ukazało się dzisiaj trzynaste wydanie edycji projektu “Walka z rakiem”. Jest to kompendium wiedzy o profilaktyce, diagnostyce i leczeniu nowotworów.

W publikacji poruszona została tematyka związana m.in. z leczeniem bólu onkologicznego, rakiem nerki, nowotworami kobiecymi oraz tym jak w sezonie zimowym powinna wyglądać profilaktyka czerniaka.Z okładki uśmiecha się do nas Alicja Wochowska – była podopieczna Fundacji Herosi. W wydanie zaangażowali się wybitni polscy i zagraniczni eksperci między innymi: Polska Unia Onkologii z Dr Januszem Mederem, Prof. Xavier Leleu – Kierownik Oddziału Hematologii i Kliniki Szpiczaka w Szpitalu „La Miletrie’’ we Francji, Prof. Roman Hajek Wicerektor ds. Strategii i Rozwoju Uniwersytetu Ostrawskiego w Czechach, Prof. Jan Dobrogowski oraz Dr n med. Magdalena Kocot-Kępska z Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, Prof. nadzw. dr hab. n med. Lucjan Wyrwicz z Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, Prof. dr hab. med. Piotr Rutkowski Przewodniczący Rady Naukowej Akademii Czerniaka – sekcji naukowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz Dr Leszek Dudziński Wiceprezes Naczelnej Rady Lekarskiej. Wsparcia merytorycznego udzieliły Stowarzyszenia i Fundacje oraz Organizacje działające na rzecz Pacjentów m.in. Alivia – Fundacja Onkologiczna, Stowarzyszenie Kobiet z Problemami Onkologiczno-Ginekologicznymi „Magnolia”, Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa-Centrum i Fundacja Herosi oraz zespół agencji Eleven ZETT Productions.

Jest to autorskie wydanie grupy mediowej Mediaplanet realizowane od 2008 roku. Z ramienia Mediaplanet publikację koordynowała Paulina Pietruczuk.

Publikację objęliśmy swoim Patronatem.
Polecamy gorąco!

Powiązane artykuły