Światowy Kongres Diagnostyka i Leczenie Raka Piersi

sis congress

Senologic International Society (SIS) i Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi zaprasza na XIX Światowy Kongres SIS, który odbędzie się w dniach 5-8 maja 2016 r. w Warszawie.

W nawiązaniu do poprzednich konferencji, XIX Światowy Kongres SIS skupia się na najnowszych innowacjach i dynamice klinicznej dotyczącej diagnostyki piersi.

To pierwszy kongres SIS, który odbędzie się w Polsce, w Warszawie, w hotelu HILTON 4* w centrum miasta.

Kolejny raz kongres skupia na sobie bardzo duże zainteresowanie w kręgach światowej onkologii. Wykłady oraz warsztaty organizowane w trakcie kongresu przedstawiają najnowsze doniesienia i osiągnięcia z zakresu zarówno kompleksowego leczenia nowotworów piersi, w tym chirurgii, chemioterapii i radioterapii, jak również późniejszej opieki nad chorymi i poprawy standardu ich życia.

Współorganizatorem kongresu  jest “Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi“, prowadzone przez Pana Profesora Tadeusza Pieńkowskiego.

Program konferencji znajduje się na stronie: siscongress.org

Dla uczestników z Polski istnieje możliwość zwolnienia z części opłaty rejestracyjnej w wysokości 50%. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 533 783 303 / 22 851 67 05.

Informacje o sis congress

Powiązane artykuły