Gdzie najbliżej i najtaniej zrobić badanie? Sprawdź na portalu Cenomed.pl

tomografia komputerowa

Na badania refundowane przez NFZ czasem trzeba czekać całymi miesiącami. Dlatego wiele osób decyduje się na zapłacenie za nie z własnej kieszeni. Jak znaleźć ośrodek, w którym najbliżej, najszybciej i najtaniej uzyskamy możliwość wykonania rezonansu czy tomografii?

Gdy podejrzewana jest choroba nowotworowa, badanie musi być wykonane niezwykle szybko. Każdy dzień opóźnienia w postawieniu diagnozy, a co za tym idzie rozpoczęciu leczenia, wiąże się z ryzykiem, że choroba rozwinie się do stadium, w którym nie będzie możliwości skutecznego leczenia.

Wyszukaj badanie w kilkanaście sekund

Cenomed.pl to serwis internetowy stworzony przez pacjentów i dla pacjentów, którzy pilnie potrzebują diagnostyki obrazowej (rezonansu, tomografii lub badania PET).  Diagnostyka obrazowa jest szeroko stosowana w medycynie: onkologii, neurologii, traumatologii, ortopedii, endokrynologii. Jest szczególnie istotna w diagnostyce chorób nowotworowych oraz późniejszym monitorowaniu skuteczności leczenia.

Portal powstał z myślą o osobach poszukujących informacji na temat cen oraz dostępności badań w poszczególnych miastach. Dzięki serwisowi Cenomed.pl możemy bez wychodzenia z domu znaleźć odpowiedni ośrodek medyczny i przez internet umówić się na badanie w atrakcyjnej cenie. Zwykle, żeby znaleźć informacje o ośrodkach w swojej okolicy, musimy spędzić dużo czasu w internecie na poszukiwaniach. Na portalu Cenomed trwa to kilkanaście sekund. Pozwala to oszczędzić czas, koszty badania, a także koszty związane z ewentualnymi dojazdami.

Szybko i tanio zrób badanie diagnostyczne

Na prostej w obsłudze stronie internetowej Cenomed.pl znajdziesz porównywarkę cen badań diagnostycznych, takich jak rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, PET-CT.

Serwis umożliwia szybkie sprawdzenie, w jakim ośrodku badanie jest wykonywane najtaniej, najszybciej i najlepiej oraz umówienie się na procedurę, także poza godzinami pracy ośrodków.

Cenomed bardzo mi pomógł w umówieniu na pilne badanie tomografii komputerowej dla mojego męża.  Odpowiedź była natychmiastowa, wizyta umówiona na następny dzień, co było dla mnie szokiem. Umówić się na badanie TK w Warszawie już następnego dnia to coś niesamowitego. Rozmowa z konsultantem – jego empatia i zaangażowanie – to wszystkie cechy usługi na najwyższym europejskim poziomie

– mówi pani Teresa z Warszawy. Podobnego zdania jest pani Katarzyna z Wrocławia:

Profesjonalne badania to kosztowna sprawa. Dzięki Cenomed.pl sytuacja się zmienia: bardzo prosta, intuicyjna i skuteczna wyszukiwarka!.

Korzystaj za darmo

Cenomed.pl to portal z misją – bezpłatnie służy pacjentom do porównania ofert placówek medycznych, szybszego i komfortowego umówienia się na potrzebne im badania w atrakcyjnej cenie lub lokalizacji. Korzystanie z niego, jak również usług dedykowanego konsultanta oraz informacji dodatkowych o badaniach, nic nie kosztuje. To serwis, który oszczędza czas, nerwy i pieniądze osób chorych i wymagających pilnej diagnostyki, a jednocześnie działa w poszanowaniu ich prawa do informacji, wyboru i komfortu oraz sprawnego monitorowania stanu zdrowia.

Zapisz się na badanie online, przez komputer, tablet, telefon

Na portalu Cenomed.pl możesz umówić się na badanie przez komputer, tablet, a nawet telefon. Nie musisz dzwonić do placówki medycznej, wystarczy, że wypełnisz formularz zapisu na portalu, a konsultant umówi cię na badanie w wybranej placówce. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do informacji i wiarygodnych opinii na temat ośrodka diagnostycznego, a także telefoniczną pomoc konsultanta. W poradniku Cenomed.pl znajduje się również opis badań diagnostycznych z informacjami o procedurach, rodzajach badań i sposobie przygotowania się na nie.

Szybki dostęp do nowoczesnej diagnostyki obrazowej to dla wielu pacjentów nie tyle możliwość, co bardzo pilna konieczność umożliwiająca precyzyjne postawienie diagnozy. Samodzielne wyszukanie, gdzie jest wykonywane dane badanie i zadzwonienie do ponad 150 ośrodków to niemal niewykonalne zadanie. Teraz wszystko się zmienia. Pacjenci w ciągu krótkiej chwili mogą wyszukać niezbędne dane i umówić się na wizytę w korzystnej dla niego lokalizacji, cenie lub według wybranych preferencji

mówi Łukasz Ignaczak, manager projektu.


Bezpłatny poradnik dla osób chorych i ich bliskich

“Prosto w raka – czyli o medycynie personalizowanej” to bezpłatny poradnik, który w przystępnej formie podsumowuje najnowsze informacje dotyczące roli badań genetycznych w diagnostyce chorób nowotworowych. Dowiedz się, kiedy trzeba wykonać określone badania, jak powinien przebiegać proces diagnostyki molekularnej oraz czym jest personalizacja leczenia.

Wypełnij poniższy formularz, a poradnik wyślemy pocztą w ciągu 7 dni.

poradnik prosto w raka


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu i adresu zamieszkania, przez Alivię Fundację Onkologiczną Osób Młodych z siedzibą w: ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa w celu wysyłki poradnika "Prosto w raka" oraz w celu informowania o działaniach Fundacji Alivia.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Alivia – Fundacja Onkologiczna Osób Młodych z siedzibą w: ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa („Administrator”). W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat Pani/Pana danych osobowych może skontaktować się Pan/Pani z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: daneosobowe@alivia.org.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu wysyłki poradnika “Prosto w raka – czyli o medycynie personalizowanej” oraz w celu informowania o działalności statutowej Fundacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail daneosobowe@alivia.org.pl lub korzystając z linku do wypisania z subskrypcji, zamieszczonym w e-mailu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Odbiorcą danych osobowych mogą być podmioty działające wyłącznie na zlecenie Administratora, takie jak firmy realizujące obsługę informatyczną, komunikacyjną i doradczą. Dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody lub upłynięcia okresu obowiązku przechowywania danych wynikających z przepisów rachunkowo-podatkowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, sprzeciwu wobec przetwarzania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości wysyłki poradnika i informowania o działaniach Fundacji. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Powiązane artykuły