12. edycja kampanii “Wygrać z rakiem”

okładka dodatku wygrać z rakiem

W dzisiejszym wydaniu Dziennika Rzeczpospolita oraz na portalu www.byczdrowym.info ukazała się kolejna, dwunasta edycja ogólnopolskiej kampanii “Wygrać z rakiem” grupy Mediaplanet Poland.

Projekt stanowi encyklopedię wiedzy nt. diagnostyki, leczenia i profilaktyki nowotworów, które wcześnie wykryte, są do pokonania.

Poruszona została tematyka związana m.in. z zachowaniem płodności, radioterapią i nowotworami kobiecymi. Eksperci zwrócili uwagę, że warto zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich na wypadek zachorowania na raka oraz opowiedzieli jak powinna wyglądać skuteczna terapia onkologiczna.

Wsparcia merytorycznego udzielili m.in.:
• Dr n med. Janusz Meder – Prezes Polskiej Unii Onkologii
• Dr Jarosław Woroń – Polskie Towarzystwo Badania Bólu
• Fundacja Kwiat Kobiecości
• Jarosław Gośliński – Prezes Portalu www.zwrotnikraka.pl i www.immuno-onkologia.pl
• Marek Kopyść – Prezes Fundacji CANCER FIGHTERS
• Ewa Grabiec Raczak – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Amazonki Warszawa Centrum
• Wojciech Wiśniewski – Rzecznik Fundacji Onkologicznej Alivia
• Fundacja Rak’n’Roll

Fundacja Alivia objęła kampanię patronatem. Zapraszamy do lektury: www.byczdrowym.info


Bezpłatny poradnik dla osób chorych i ich bliskich

“Prosto w raka – czyli o medycynie personalizowanej” to bezpłatny poradnik, który w przystępnej formie podsumowuje najnowsze informacje dotyczące roli badań genetycznych w diagnostyce chorób nowotworowych. Dowiedz się, kiedy trzeba wykonać określone badania, jak powinien przebiegać proces diagnostyki molekularnej oraz czym jest personalizacja leczenia.

Wypełnij poniższy formularz, a poradnik wyślemy pocztą w ciągu 7 dni.

poradnik prosto w raka


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu i adresu zamieszkania, przez Alivię Fundację Onkologiczną Osób Młodych z siedzibą w: ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa w celu wysyłki poradnika "Prosto w raka" oraz w celu informowania o działaniach Fundacji Alivia.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Alivia – Fundacja Onkologiczna Osób Młodych z siedzibą w: ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa („Administrator”). W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat Pani/Pana danych osobowych może skontaktować się Pan/Pani z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: daneosobowe@alivia.org.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu wysyłki poradnika “Prosto w raka – czyli o medycynie personalizowanej” oraz w celu informowania o działalności statutowej Fundacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail daneosobowe@alivia.org.pl lub korzystając z linku do wypisania z subskrypcji, zamieszczonym w e-mailu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Odbiorcą danych osobowych mogą być podmioty działające wyłącznie na zlecenie Administratora, takie jak firmy realizujące obsługę informatyczną, komunikacyjną i doradczą. Dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody lub upłynięcia okresu obowiązku przechowywania danych wynikających z przepisów rachunkowo-podatkowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, sprzeciwu wobec przetwarzania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości wysyłki poradnika i informowania o działaniach Fundacji. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Powiązane artykuły