Styczeń 2019: Ponad 400 000 zł dla chorych na raka

podopieczni fundacji alivia

W pierwszym miesiącu 2019 roku przekazaliśmy naszym Podopiecznym 405 711 zł. Dzięki temu kilka osób mogło rozpocząć albo kontynuować terapię drogimi nierefundowanymi dla nich lekami. Mariola spod Sandomierza zapłaciła ponad 60 000 zł za lek Kadcyla, który jest dla niej jedyną szansą w leczeniu raka piersi, a Edyta spod Warszawy również na leczenie raka piersi wydała 20 000 zł. Pani Hanna, która jest lekarzem i walczy z rakiem jajnika mogła opłacić kolejne dawki nierefundowanego w jej przypadku leku Olaparib. Marcin, który w wieku 32 lat zachorował na raka wątroby przeznaczył ponad 28 000 zł na lek Stivarga, a Anecie z Legnicy przekazaliśmy 8100 zł na pierwszą dawkę Avastinu.

Dzięki wpłatom od Darczyńców pomogliśmy też 105 innym Podopiecznym, opłacając leki, prywatne konsultacje u najlepszych specjalistów, badania, rehabilitację i inne wydatki niezbędne w chorobie nowotworowej.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim ponad 4600 Darczyńcom, którzy w ubiegłym miesiącu dokonali wpłaty na pomoc naszym Podopiecznym. Liczymy też na Wasze dalsze wsparcie! W styczniu do naszej fundacji dołączyły 24 osoby, które potrzebują pomocy w walce z rakiem.

Aktualności fundacji