Sierpień 2018: Prawie 200 000 zł przekazane naszym Podopiecznym

chorzy na raka

W sierpniu udzieliliśmy pomocy chorym na nowotwory na kwotę 167 181 zł. Skorzystały z tych środków 74 osoby, które same nie byłyby w stanie opłacić leków, konsultacji, badań i innych wydatków związanych z chorobą.

Alicja Hinz, która 6 lat temu dowiedziała się, że choruje na złośliwy nowotwór kości, spożytkowała 11 760 zł na leki i rehabilitację. Sławomir Grudnicki, który zmaga się z nowotworem mózgu, dzięki pomocy darczyńców mógł sfinansować dostosowanie mieszkania do jego potrzeb, konsultacje u lekarzy i leki na kwotę w sumie 6 470 zł. Zuzanna Lewandowska kontynuuje terapię raka piersi lekiem wartym 11 000 zł miesięcznie, a Jarosław Tołżewski w sierpniu opłacił hipertermię celowaną na kwotę 4 440 zł.

W ubiegłym miesiącu do naszego Programu Skarbonka dołączyło też 3 kolejnych chorych. Wśród nich Tomasz Mycek, który walczy z rakiem wątroby i dla którego darczyńcy przekazali już ponad 111 000 zł. Część z tych środków została już spożytkowana na zakup leku na trzy kolejne tygodnie leczenia.

Bardzo dziękujemy wszystkim, ponad 1800 osobom, które dokonały wpłat na rzecz naszych Podopiecznych!

Aktualności fundacji