Pomagamy razem z Fundacją BNP Paribas!

Do grona firm i fundacji które razem z nami działają na rzecz pomocy osobom chorym dołączyła Fundacją BNP Paribas!

Bardzo się cieszymy, że pracownicy BNP Paribas wybrali Fundację Onkologiczną Alivia i naszych podopiecznych jako adresatów ich wsparcia realizowanego w ramach akcji “Wspieram cały rok”, organizowanej przez Fundację BNP Paribas. 

Choroby nowotworowe to jedna z głównych przyczyn śmierci osób w wieku produkcyjnym w Polsce. Statystycznie – co czwarty Polak zachoruje na raka. W tym kontekście zaangażowanie osób pracujących ma dla nas dodatkową wartość: z jednej strony fundacja otrzymuje wsparcie, dzięki któremu może skutecznie pomagać chorym na nowotwory złośliwe w walce o zdrowie i życie, z drugiej strony  – świadomość występowania chorób nowotworowych, a co za tym idzie – czujność onkologiczna, wzrasta wśród zatrudnionych w BNP Paribas. Ta czujność może również uratować życie, bo wczesne wykrycie raka zwiększa szansę na jego wyleczenie. 

Współpracując z Fundacją BNP Paribas mamy poczucie, że rozwijamy ideę biznesu odpowiedzialnego społecznie w najlepszej z możliwych form, współtworząc miejsce pracy, które nie tylko daje możliwości osobistego rozwoju, ale też promuje wartości ważne dla pracowników, którzy w nich pracują.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni, za zaufanie, którym nas obdarzono i gratulujemy BNP Paribas tak cennej inicjatywy!

Aktualności fundacji