Grupa TVN

Grupa TVN jest wiodącą, zintegrowaną grupą medialną w Polsce, działającą w ramach trzech głównych segmentów biznesowych: nadawanie i produkcja telewizyjna, cyfrowa płatna telewizja satelitarna oraz online.

W chwili obecnej posiadamy i obsługujemy dziesięć należących do nas kanałów telewizyjnych różniących się formami dystrybucji.

Zajmujemy się nadawaniem trzech niekodowanych kanałów bezpłatnych (FTA – free-to-air): TVN, TVN 7 oraz TTV oraz siedmiu płatnych kanałów tematycznych TVN 24, TVN Meteo, TVN Turbo, iTVN, TVN Style, TVN CNBC i NTL Radomsko.

  • TVN jest naszym głównym, ogólnodostępnym kanałem, uznawany jest na polskim rynku za wiodącego nadawcę w zakresie niezależnych programów informacyjnych oraz rozrywkowych.
  • TVN 7 jest programem rozrywkowym, którego oferta programowa stanowi uzupełnienie oferty programowej TVN. TVN 7 emituje filmy fabularne, seriale i teleturnieje.
  • TTV jest naszym najmłodszym kanałem o profilu społeczno-interwencyjnym, którego współwłaścicielem i współproducentem jest TVN. Kanał TTV został uruchomiony 2 stycznia 2012 r.
  • TVN 24 jest pierwszym całodobowym kanałem informacyjnym w Polsce.
  • TVN Meteo jest pierwszym w kraju kanałem poświęconym w całości pogodzie.
  • TVN Turbo to kanał tematyczny skierowany do mężczyzn.
  • TVN Style jest kanałem tematycznym skierowanym do kobiet, skupiającym się na tematyce zdrowia i urody.
  • iTVN to kanał skierowany do Polaków mieszkających za granicą. Kanał dostępny jest w Europie, Ameryce Północnej i Australii.
  • TVN CNBC to uruchomiony we współpracy z CNBC Europe kanał biznesowy.
  • NTL Radomsko jest lokalnym kanałem telewizyjnym adresowanym do mieszkańców Radomska i okolic.

Nasze kanały telewizyjne wzajemnie zwiększają swoją efektywność operacyjną poprzez dzielenie się treściami programowymi, infrastrukturą i know-how.

Uruchomiliśmy również TVN Player, internetową platformę wideo na żądanie, dzięki której użytkownicy mają dostęp do największej biblioteki seriali, show i programów produkowanych przez TVN (lub w naszym imieniu) emitowanych na głównej antenie naszej stacji oraz w naszych kanałach tematycznych. TVN Player jest odpowiedzią na zmieniający się sposób konsumpcji treści telewizyjnych. Nawet jeśli Polska jest na początku ścieżki wzrostu w nielinearnej eksploatacji treści TVN Player jest doskonałym narzędziem do pokrycia tego segmentu rynku w nadchodzącej przyszłości.

Jesteśmy właścicielem spółki TVN Media – największego biura sprzedaży reklam w Polsce. Premium TV jest częścią TVN Media specjalizującą się w oferowaniu komercyjnej reprezentacji wobec nadawców telewizyjnych.

Działamy również w segmencie telesprzedaży poprzez Telezakupy Mango 24, jedyny całodobowy kanały poświęcony telesprzedaży w Polsce.

We współpracy z Grupą Canal+ S.A. jesteśmy operatorem wiodącej platformy płatnej telewizji Premium w Polsce cyfrowej satelitarnej platformy nC+, która oferuje technologicznie zaawansowane usługi płatnej telewizji. Grupa posiada 32% udziałów w platformie nC+.

Grupa TVN w swojej działalności w segmencie online jest partnerem  Ringier Axel Springer Media AG (“RAS”), który poprzez Grupę Onet.pl S.A. jest operatorem Onet.pl – wiodącego portalu internetowego w Polsce oferującego takie usługi jak: OnetVOD, Zumi.pl, Sympatia.pl, OnetBlog i OnetLajt. Grupa posiada 25% udziałów w Grupie Onet.pl S.A.

http://www.tvn.pl/

Pomagają nam :

Fundacja BNP Paribas

Fundacja BGŻ BNP Paribas istnieje od 2006 roku i realizuje zadania wynikające z odpowiedzialności społecznej Banku BGŻ BNP Paribas.

dowiedz się więcej

AbbVie

Firma AbbVie posiada doświadczenie i strukturę organizacyjną sprawdzonego lidera przemysłu farmaceutycznego oraz zaangażowanie i pasję właściwe dla przedsiębiorcy i innowatora.

dowiedz się więcej

Moliera2

Moliera2.com to internetowy sklep odzieżowy, którego asortyment obejmuje ekskluzywne ubrania oraz luksusową odzież damską.

dowiedz się więcej

Grupa TVN

Grupa TVN jest wiodącą, zintegrowaną grupą medialną w Polsce, działającą w ramach trzech głównych segmentów biznesowych: nadawanie i produkcja telewizyjna, cyfrowa płatna telewizja satelitarna oraz online.

dowiedz się więcej

AVON

AVON dba o kobiece piękno w każdym aspekcie: to firma, która dostarcza tusz do rzęs, ale i zapewnia środki do życia.

dowiedz się więcej

Telewizja Świnoujście

Zawsze byliśmy i jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieją się ciekawe i ważne sprawy dotyczące mieszkańców i Miasta.

dowiedz się więcej

Janssen

Misją firmy Janssen jest rozwijanie innowacyjnych leków, które leczą takie choroby jak schizofrenia, choroba Alzheimera, HIV / AIDS, wirusowe zapalenie wątroby typu C, gruźlica, łuszczyca, zapalenie stawów, rak prostaty i cukrzyca.

dowiedz się więcej

Jet Line

W Jet Line zajmujemy się komunikacją w przestrzeni, czyli pomagamy opowiadać historie marek.

dowiedz się więcej

Kino Wisła

Kino Wisła to jedno z najstarszych kin w Warszawie. Zostało uruchomione w roku 1959. Kino usytuowane jest na Placu Wilsona w centrum Żoliborza.

dowiedz się więcej

Runmageddon

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie.

dowiedz się więcej

Screen Network

Jesteśmy jednym z twórców rynku Digital OOH w Polsce. Od 2005 roku przyczyniamy się do efektywnego rozwoju tego medium.

dowiedz się więcej

Platige Image

Platige Image to artystyczny konglomerat, który od 15 lat tworzy silne wizualnie i zaawansowane technologicznie projekty dla świata reklamy i filmu, sztuki, edukacji i rozrywki.

dowiedz się więcej

Gazeta Polska

Ogólnopolski tygodnik o tematyce społeczno-polityczno-historycznej o profilu prawicowo-konserwatywnym wydawany przez Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. z. o.o.

dowiedz się więcej

Kino Kultura

Kino Kultura – jedno z najbardziej znanych kin w Warszawie. Kino studentów, ludzi sztuki, kultury, a zwłaszcza filmu.

dowiedz się więcej

Telewizja Świętokrzyska

Telewizja Świętokrzyska to regionalna telewizja informacyjno-publicystyczna o zasięgu wojewódzkim.

dowiedz się więcej

Kino Muza

Motto kina brzmi: WIEMY, CO GRAMY. Ma to odzwierciedlenie w starannie dobieranym repertuarze, w którym można znaleźć przede wszystkim kino europejskie i autorskie.

dowiedz się więcej

TVP

TVP rozpoczęła nadawanie 25 października 1952 roku. Po dziś dzień jest jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych.

dowiedz się więcej

Portal Niezależna.pl

Lider portali informacyjnych o profilu konserwatywnym, najczęściej cytowany prawicowy portal internetowy wśród polskich użytkowników mediów online.

dowiedz się więcej

Husqvarna

Spółka Husqvarna® – największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe.

dowiedz się więcej

Kierunek Wschód

Kierunek Wschód to przyjazne miejsce do nauki języków orientalnych i rozwoju zainteresowań związanych z kulturami pozaeuropejskimi. Uczymy stacjonarnie Warszawie oraz tworzymy kursy online. 

dowiedz się więcej

TV Bolesławiec

Telewizja Bolesławiec jest lokalną telewizją, powstałą w 1991 roku.

dowiedz się więcej

Apteki Gemini

Nasza historia zaczęła się w roku 1990 w Wejherowie, kiedy otworzyliśmy pierwszą aptekę pod marką GEMINI. Od tego czasu powstało ponad 120 aptek stacjonarnych, w których dbamy o najwyższą jakość usług.

dowiedz się więcej

Roche

Grupa Roche, z siedzibą główną w Bazylei w Szwajcarii, jest liderem wśród firm zajmujących się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia. 

dowiedz się więcej

Cityboard Media

Wiemy, jak skuteczne komunikować się z klientami. Naszym priorytetem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej.

dowiedz się więcej

Telewizja Golub-Dobrzyń

Telewizja Golub-Dobrzyń jest telewizją lokalną z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu.

dowiedz się więcej

Radio Kampus

Cześć Warszawo! Gramy muzykę alternatywną, niemainstreamową. Mamy bardzo szeroki format muzyczny. Jesteśmy opiniotwórczy, na naszej antenie jest miejsce dla wielu środowisk.

dowiedz się więcej

Radio CCM

Radio CCM na Śląsku i Podbeskidziu w swoim programie oferuje najlepsze muzyczne wspomnienia lat 70. 80. i 90 z całego świata rozrywki.

dowiedz się więcej

Fundacja PKO Banku Polskiego

Dobroczynność jest miarą szacunku dla otoczenia, w szczególności dla drugiego człowieka. To podstawowy instrument budowania solidarności społecznej.

dowiedz się więcej

BIG Picture

Big Picture to zespół doświadczonych doradców z obszaru strategii komunikacji, public relations, public affairs i zarządzania wizerunkiem.

dowiedz się więcej

Discovery Networks Ceemea

Discovery Communications (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) to największy nadawca płatnej telewizji na świecie, docierający do 3 mld widzów ogółem w ponad 220 państwach i terytoriach.

dowiedz się więcej

Saatchi & Saatchi

Naszym wyzwaniem jest stworzenie głębokiej emocjonalnej więzi między marką a konsumentem – więzi, która buduje lojalność ponad rozsądek.

dowiedz się więcej

Mobil-AD

Głównym celem firmy Mobil-AD jest wizualna prezentacja treści, zarówno reklamowych jak i informacyjnych, na wysokiej jakości ekranach.

dowiedz się więcej

MagForce

MagForce to niemiecka firma wykorzystująca nanomedycynę do innowacyjnych terapii.
Stworzyła pierwszą i jedyną zatwierdzoną przez europejskie regulacje terapię nowotworów mózgu opartą na nanotechnologii.

dowiedz się więcej

Freshmail

Freshmail to nowoczesne, skuteczne i jedno z najtańszych w Polsce narzędzie do prowadzenia kampanii e-mail marketingowych. Bez abonamentu i dodatkowych opłat.

dowiedz się więcej

Telewizja Obiektyw Krosno

Początki Telewizji Obiektyw sięgają 2002 roku, kiedy to 1 października został wyemitowany pierwszy Serwis Informacyjny.

dowiedz się więcej

Press Service

Umiejętność wyszukania właściwej informacji na dany temat jest niezbędną współcześnie kompetencją. Monitorujemy media, pozyskując informacje z internetu, social media, prasy, radia i telewizji.

dowiedz się więcej

Salve Medica

Centrum Medyczne Salve Medica to nowoczesna placówka, która od 1993 roku oferuje kompleksową opiekę medyczną w zakresie AOS, szpitala, leczenia niepłodności i diagnostyki obrazowej zarówno komercyjnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ.

dowiedz się więcej