Marzec 2019: Ponad 400 000 zł dla chorych na raka

podopieczni fundacji alivia

Kolejny miesiąc za nami i kolejne pieniądze przekazane naszym Podopiecznym! W marcu sfinansowaliśmy wydatki dla 88 pacjentów, na kwotę w sumie 423 370 zł.

Wśród nich znajduje się m.in. Szymon, nauczyciel z Kunowa, który zapłacił ponad 71 000 zł za rozpoczęcie terapii glejaka w Niemczech. Agnieszka z Gliwic rozpoczęła leczenie raka piersi lekiem Perjeta, co kosztowało ją w marcu ponad 33 000 zł a Aneta z Oławy zapłaciła prawie 14 000 zł za lek Naxavar, który jest dla niej jedyną szansą na wygranie z rakiem wątrobowo-żółciowym.

Nierefundowane, kosztowne leki zakupili też m.in. Ewa z Białegostoku, mama dwóch córeczek, Anna z Elbląga, która walczy z rakiem piersi i Aneta z Legnicy, która zmaga się z rakiem szyjki macicy. Wiele innych osób opłaciło badania, konsultacje u specjalistów, leki niwelujące skutki uboczne leczenia i inne niezbędne w chorobie wydatki.

To wszystko nie byłoby możliwe bez pomocy Darczyńców, którzy zdecydowali się dokonać wpłaty na rzecz naszych Podopiecznych. Tylko w marcu ponad 3500 osób okazało swoje dobre serce. Serdecznie dziękujemy!

Prosimy też o dalszą pomoc! W marcu do naszej fundacji dołączyły 22 osoby i obecnie prowadzimy zbiórkę pieniędzy dla 374 osób, które walczą o swoje zdrowie i życie.

Aktualności fundacji