Grudzień 2018: Ponad 400 000 zł dla chorych na raka

podopieczni fundacji alivia

W ostatnim miesiącu ubiegłego roku nasi Podopieczni skorzystali z pomocy na kwotę 418 177 zł. Dzięki pomocy Darczyńców, Andrzej Białas z Poznania kontynuuje terapię w Niemczech, na którą spożytkował w grudniu ponad 32 000 zł, a Aleksandra Lazar za prawie 24 000 zł zakupiła kolejne dwa opakowania nierefundowanego w jej przypadku leku na chłoniaka. Alina Kuczkowska-Krukowska przyjęła lek na raka piersi za kwotę prawie 21 000 zł, a Piotr Jankowski, który walczy z rakiem nerki za terapię lekiem, który nie jest refundowany w jego typie choroby, zapłacił ponad 17 000 zł. Pomogliśmy też Agnieszce Karczmarz-Ignatowicz z Olsztyna, która zakupiła leki za ponad 15 000 zł oraz Tomaszowi Myckowi z Krakowa, który podobną kwotę wydał na leczenie raka wątroby.

Z przekazanych pieniędzy skorzystało również 100 innych osób, które opłaciły leki, badania, konsultacje, dojazdy do ośrodków leczenia i inne wydatki niezbędne w chorobie, których sami nie są w stanie sfinansować.

Do naszego Programu Skarbonka dołączyło też w grudniu 15 nowych osób, dla których prowadzimy zbiórkę na leczenie.

Dziękujemy wszystkim ponad 2000 Darczyńców, którzy w ubiegłym miesiącu dokonali wpłaty na rzecz naszych Podopiecznych i prosimy o dalsze wsparcie! Bez Waszej pomocy nasi Podopieczni nie będą w stanie opłacić ratującego im życia leczenia!

Aktualności fundacji