Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

JAN PAWEL II

Robię zakupy w sklepach internetowych

Kupujesz w sklepach internetowych? Przy okazji możesz pomóc potrzebującym! Dzięki FaniMani.pl średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafia do wybranej organizacji, natomiast serwis Zaangażowani.pl umożliwia korzystanie z rabatów i przekazanie potrzebującym zwrotu za zakupu.

logo fani mani

Dzięki FaniMani.pl możesz pomagać robiąc zakupy w ponad 900 sklepach internetowych. To nic nie kosztuje! Robisz zakupy jak zwykle i płacisz jak zwykle, a do naszej fundacji trafia średnio 2,5% wartości zakupów.

Dowiedz się więcej na: fanimani.pl/alivia

Zainstaluj przypominajkę: fanimani.pl/aplikacje. Dzięki niej już w wynikach wyszukiwania zobaczysz, który sklep umożliwi Ci wsparcie wybranej przez Ciebie organizacji oraz jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę.

 

logo zaangażowani

Zaangażowani to nowy projekt serwisu zrabatowani.pl. Serwis wyszukuje promocje i kody rabatowe w sklepach internetowych i umożliwia okazyjne zakupy. Użytkownicy serwisu mają również możliwość otrzymania zwrotu za zakupy (cashback), który od teraz mogą przekazać wybranej przez siebie organizacji.

Dowiedz się więcej: zrabatowani.pl/zaangazowani/fundacja-alivia