Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

JAN PAWEL II

Prowadzę bloga

Jeśli prowadzisz bloga lub masz swoją stronę internetową możesz pomóc Fundacji Alivia rozpowszechniając informację o naszych działaniach wśród swoich czytelników. Zależy nam, aby dotrzeć z informacją o funkcjonowaniu naszej fundacji do jak największego grona, dlatego będziemy wdzięczni jeśli wstawisz na swoją stronę link do naszej strony.

praca na komputerze

Zachęcamy też do opublikowania na swoim blogu posta informującego o działaniach Alivii i zachęcającego do wsparcia Fundacji.

Proponujemy następującą treść posta, ale oczywiście możesz ją zmodyfikować wedle swojego uznania.

„Myślicie, że „rak” to temat, który Was nie dotyczy? Że to spotyka tylko innych? Wyobraźcie sobie, że każdego roku ok. 140 000 osób w Polsce dowiaduje się, że choruje na nowotwór. Często są to osoby młode, rodzice małych dzieci. Pomaga im Alivia – Fundacja Onkologiczna.

Misją fundacji jest mobilizowanie i aktywizowanie pacjentów do bycia odważnym, aktywnym pacjentem, poszukującym najlepszych terapii, lekarzy i ośrodków, najkrótszych kolejek do badań diagnostycznych i wszelkich innych informacji, które mogą poprawić ich wyniki leczenia i stan zdrowia. Fundacja Alivia edukuje i reprezentuje pacjentów onkologicznych w debacie publicznej oraz daje narzędzia, dzięki którym mogą oni odważniej decydować o swoim zdrowiu, miejscu i sposobie leczenia.

Alivia powstała w 2010 r. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Dzięki własnym doświadczeniom znają sytuację chorych i wiedzą, jak im skutecznie pomóc.

Wejdźcie na stronę www.alivia.org.pl i dowiedzcie się więcej o jej działalności. Jestem pewny, że warto ich wspierać, do czego zachęcam również Was!”