Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

JAN PAWEL II

Chcę wystawić przedmiot na aukcję

Masz w domu rzeczy w dobrym stanie, których nie używasz? Świadczysz usługi, które chcesz wystawić na licytację, aby pomóc chorym? Fundacja Alivia posiada konto w serwisie Charytatywni Allegro i umożliwia prowadzenie aukcji na rzecz działań Fundacji lub konkretnego podopiecznego.

logo charytatywni allegro

Charytatywne aukcje to świetny sposób na pomoc potrzebującym. Umożliwiają zakup interesującego przedmiotu lub usługi, jednocześnie przekazując środki finansowe wybranej chorej osobie lub na inne działania fundacji. Sprzedający może z kolei pomóc, podarowując dowolny przedmiot na licytację. Dla firm, udział w aukcjach charytatywnych, na których mogą wystawić swoje usługi, stanowi ciekawą formę promocji i pozwala zaprezentować się klientom jako podmiot wrażliwy na potrzeby innych.

Zarówno sprzedaż, jak i kupowanie na aukcjach w serwisie Charytatywni Allegro jest wygodne dla obu stron. Wystarczy posiadać konto użytkownika Allegro, a cała sprzedaż odbywa się bez pośrednictwa fundacji. Podczas wystawiania aukcji, sprzedający określa jaki będzie koszt wysyłki przedmiotu. Następnie, podczas płatności za przedmiot, serwis Allegro automatycznie rozdziela wpłacone pieniądze w ten sposób, że koszt przesyłki trafia do sprzedającego, a opłata za przedmiot – do fundacji.

Na stronie: charytatywni.allegro.pl/cele?charityOrganizationId=1139, znajdziesz aktualne cele zbiórki Fundacji Alivia. Wystarczy, że wybierzesz cel – ogólne działania Fundacji lub pomoc konkretnej osobie i wystawisz przedmiot na dany cel. Zachęcamy również do licytowania i kupowania wystawionych przedmiotów oraz do udostępniania aukcji na Facebooku lub innych miejscach w internecie. W ten sposób możesz realnie pomóc osobom zmagającym się z chorobą nowotworową!

Jeśli na powyższej stronie nie znajduje się cel zbiórki dedykowany podopiecznemu Alivii, którego chcesz wesprzeć, prosimy o kontakt na info@alivia.org.pl. Dodamy wtedy na naszym koncie odpowiedni cel i umożliwimy wystawianie aukcji na daną osobę.