Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

JAN PAWEL II

Biorę ślub

Podopieczni Fundacji Alivia to często osoby takie jak Ty. Młodzi, zakochani, dopiero po ślubie albo planujący ślub. Niektórzy są już rodzicami. Obserwowanie jak ich dzieci dorastają sprawia im mnóstwo radości i nie wyobrażają sobie, że ich dzieci mogłyby utracić Mamę lub Tatę. Naszym celem jest pomoc takim osobom.

tort ślubny

W ostatnich latach coraz więcej Par Młodych decyduje się na poproszenie swoich Gości, aby zamiast dawać kwiaty, wsparli fundację. W ten sposób, wstępując na nową drogę życia, można pomóc innym w walce o ich życie. Wy też macie taką możliwość! Wystarczy, że poinformujecie nas, że chcecie wesprzeć Alivię podczas swojej uroczystości ślubnej, a prześlemy Wam specjalne materiały ślubne: skarbonkę, do której Goście będą mogli wrzucać darowizny, kartki z wierszykiem w formacie A5 lub A6, które możecie dołączyć do zaproszeń oraz kartkę z wierszykiem do postawienia obok skarbonki. Materiały zostały zaprojektowane pro bono przez znaną rysowniczkę Mariannę Sztymę.

Prosimy o przesyłanie informacji o chęci wsparcia Alivii na adres:
info@alivia.org.pl
co najmniej na dwa tygodnie przed uroczystością.

materiały ślubne zaprojektowane przez mariannę sztymę

materiały ślubne zaprojektowane przez mariannę sztymę