Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

JAN PAWEL II

Chcę dokonać wpłaty

Każda wpłata to dla nas wsparcie, które pozwala nam lepiej realizować naszą misję i rozwijać nasze działania.

Dokonaj wygodnej wpłaty online

Przekazaliśmy podopiecznym
18687784 z ł
Twoje wsparcie +
= Konkretna pomoc dla chorych!

lub zrób tradycyjny przelew

Alivia – Fundacja Onkologiczna Osób Młodych
ul. Zaruby 9/131
02-796 Warszawa
Nr konta: 93 2490 0005 0000 4520 1698 1881
Opis przelewu: Wpłata na cele statutowe

Dane do wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 93 2490 0005 0000 4520 1698 1881
BIC (kod SWIFT): ALBPPLPW Nazwa banku: Alior Bank
Adres banku: Al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
Kraj banku odbiorcy:Polska

Kwota jaką zdecydujesz się wpłacać każdego miesiąca zależy od Ciebie. Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie.

Pamiętaj, że dokonanie wpłaty na rzecz Fundacji Alivia pozwala na skorzystanie z „ulgi za darowizny” przy rozliczaniu PIT. Wystarczy, że do formularza PIT-37, PIT-36 lub PIT-28 dodasz załącznik PIT/O i wypełnisz odpowiednie rubryki. Przekazana kwota darowizny obniży Twój dochód, a tym samym zmniejszy podatek. Zachęcamy do skorzystania z naszego programu do rozliczania PIT, który pomoże Ci prawidłowo wypełnić zeznanie:

Pobierz program do PIT Wypełnij PIT online

Ulga za darowizny nie jest tym samym, co 1% podatku na OPP. Możesz jednocześnie skorzystać z ulgi za darowizny oraz przekazać Alivii 1% podatku.

Chcę wpłacać regularnie i zapewnić stałą pomoc

Nie moglibyśmy działać, gdyby nie wsparcie naszych Darczyńców. Fundacja Alivia nie prowadzi działalności gospodarczej i utrzymuje się wyłącznie z darowizn i grantów. To właśnie regularne wpłaty na rzecz Alivii pozwalają nam funkcjonować i skutecznie prowadzić działania na rzecz chorych na nowotwory złośliwe.

Twoja regularna darowizna jest dla nas bardzo ważna. Otrzymując stałe wsparcie, możemy zaplanować nasze działania, bo wiemy, że będziemy mieć środki finansowe na ich realizację. Mamy również mnóstwo pomysłów na wdrożenie nowych projektów! Potrzebujemy pomocy i solidarności Darczyńców, by móc zacząć je realizować!

Na co potrzebuje środków finansowych Fundacja Alivia?

 • Na prowadzenie bezpośredniego wsparcia dla naszych, ponad 200 podopiecznych. Na pomaganie im w zbieraniu funduszy, a następnie na szybkie, terminowe oraz efektywne weryfikowanie i wypłacanie środków pieniężnych przeznaczanych na diagnostykę, leki, wizyty u specjalistów czy zabiegi medyczne.
 • Na świadczenie wsparcia o charakterze doradczo-interwencyjnym. Każda osoba potrzebująca pomocy może zwrócić się do pracowników Alivii z prośbą o bezpłatną indywidualną poradę. Doradzimy jak funkcjonować w polskim systemie świadczeń zdrowotnych, gdzie się leczyć, gdzie szukać informacji o nowoczesnych terapiach. Znamy odpowiedzi na te pytania. Chcemy się dzielić naszym doświadczeniem, nabytym na podstawie własnych trudnych przeżyć i znanych nam historii naszych podopiecznych.
 • Na wsparcie osób chorych w wyborze miejsca leczenia. Udostępniamy bezpłatne narzędzia internetowe umożliwiające pacjentom samodzielny wybór życzliwego ośrodka medycznego i lekarza (Onkomapa.pl) oraz zapisanie się na badanie, dostępne w ramach NFZ w najkrótszym czasie (Kolejkoskop.pl).
 • Na prowadzenie działań informacyjnych, wpływających na wzrost wiedzy i świadomości społeczeństwa w temacie nowotworów złośliwych, leczeniu i profilaktyce (publikowanie artykułów, realizacja kampanii społecznych, udział w konferencjach i szkoleniach).
 • Na realizację działań rzeczniczych, reprezentowanie pacjentów onkologicznych przed osobami kształtującymi politykę zdrowotną w Polsce i walkę w ich imieniu o wprowadzenie w Polsce wysokich standardów leczenia, na poziomie innych krajów Europy.

To Ty decydujesz jaką kwotę możesz przeznaczyć na pomoc Fundacji Alivia. Regularna darowizna nie musi być wysoka. Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie. Wystarczy, że zdecydujesz się przekazywać nam 20 zł miesięcznie, a dzięki Twoim darowiznom będziemy mogli nadal efektywnie pomagać i wspierać osoby chore na nowotwory złośliwe.

Każdy stały Darczyńca (jeśli wyrazi na to zgodę) otrzymuje regularnie raport z przeprowadzonych przez nas działań. W ten sposób będziesz dokładnie wiedział na co wydajemy przekazane przez Ciebie pieniądze i czy robimy to w sposób, który Ci odpowiada. Jeśli działania nie będą spełniać Twoich oczekiwań, w każdej chwili można łatwo odwołać swoje wsparcie. Jeżeli masz pomysł w jaki sposób moglibyśmy rozszerzyć nasze wsparcie, napisz do nas na info@alivia.org.pl i zaproponuj zmianę.

Jak zostać stałym darczyńcą?

Są na to trzy proste sposoby. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

 1. Ustaw w banku zlecenie stałe
 2. Dzięki ustawieniu zlecenia stałego bank będzie w Twoim imieniu każdego miesiąca wykonywał przelew w ustalonej przez Ciebie kwocie.

  Aby skorzystać z tej formy wsparcia, po prostu zaloguj się na swoim koncie w banku i ustaw zlecenie stałe na następujące dane:

  24 2490 0005 0000 4600 5154 7831
  Alivia – Fundacja Onkologiczna Osób Młodych
  ul. Zaruby 9/131
  02-796 Warszawa

  Dane do wpłat z zagranicy:
  IBAN: PL 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831
  BIC (kod SWIFT): ALBPPLPW

  Jeśli chcesz otrzymywać raport z przeprowadzonych przez nas działań, napisz wiadomość na maja.kochanowska@alivia.org.pl.

 3. Skorzystaj z płatności cyklicznych w systemie PayPal
 4. System PayPal umożliwia dokonywanie automatycznych comiesięcznych wpłat za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

  Aby skorzystać z tej formy wsparcia należy zarejestrować konto w systemie PayPal, co zajmie Ci zaledwie kilka minut. Wybierz jaką kwotą, chcesz nas wspierać każdego miesiąca:

  Jeśli chcesz otrzymywać raport z przeprowadzonych przez nas działań, napisz wiadomość na maja.kochanowska@alivia.org.pl.

 5. Uruchom polecenie zapłaty
 6. Polecenie zapłaty jest prostą, bezpieczną i szybką formą realizacji powtarzających się płatności. Forma ta jest wykorzystywana np. do regulowania opłat za usługi telekomunikacyjne, usługi abonamentowe, rachunki za energię elektryczną czy czynsz za mieszkanie.

  Polecenie zapłaty jest to instrument płatniczy, polegający na automatycznym obciążaniu naszego rachunku bankowego kwotami, wynikającymi z naszych zobowiązań. Z możliwości jakie daje polecenie zapłaty korzystają również organizacje pozarządowe. W ten sposób, zbierane są regularne comiesięczne darowizny od stałych Darczyńców. Dzięki tej formie rozliczeń Darczyńca nie musi co miesiąc pamiętać i dokonywać przelewu środków w banku lub na poczcie. Cały proces przebiega automatycznie. To Alivia inicjuje przekazanie darowizny w kwocie zadeklarowanej przez Darczyńcę.

  Więcej informacji o funkcji polecenia zapłaty znajdziesz w poniższych pytaniach i odpowiedziach. Możesz również zostawić nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie i pomożemy ustanowić polecenie zapłaty.

  Imię i Nazwisko*
  Pole "Imię i Nazwisko" jest wymagane.

  Numer telefonu*
  Pole "Numer telefonu" jest wymagane.

  Jak uruchomić polecenie zapłaty?

  Aby uruchomić polecenie zapłaty wykonaj następujące kroki:

  1. Pobierz i wydrukuj formularz polecenia zapłaty. Jeśli jesteś jedynym właścicielem konta, wybierz Ten formularz. Jeżeli konto bankowe ma współwłaściciela, wybierz Ten formularz.
  2. Wypełnij formularz danymi zgodnymi z tymi podanymi w banku, (zgodnymi z dowodem osobistym). Wpisz swoje imię, drugie imię, nazwisko, adres zameldowania, telefon, adres e-mail, numer rachunku bankowego. Dane powinny zostać uzupełnione na dwóch częściach formularza (dla Alivii i dla banku).
  3. Jeżeli nie jesteś jedynym właścicielem konta bankowego, na formularzu powinny zostać wpisane również imię i nazwisko współwłaściciela konta.
  4. Wpisz kwotę comiesięcznej darowizny którą chcesz przekazywać Fundacji Alivia. Na formularzu znajdziesz sugerowane kwoty 30 zł, 45 zł i 60 zł. Możesz wybrać jedną z nich lub wpisać własną wartość (w ostatnim okienku).
  5. Złóż 3 podpisy zgodne z wzorem Twojego podpisu, który posiada Twój bank. Jeżeli nie jesteś jedynym właścicielem konta bankowego, na formularzu powinny się znaleźć również podpisy współwłaściciela konta.
  6. Wyślij wypełniony i podpisany formularz na adres Fundacji:

  Alivia - Fundacja Onkologiczna Osób Młodych
  ul. J. Zaruby 9/131
  02-796 Warszawa

  Resztą formalności zajmie się Fundacja Alivia. Gdy tylko dotrze do nas wypełniony formularz, prześlemy Twoją zgodę do banku i uruchomimy usługę polecenia zapłaty. Następnie do 20 dnia każdego miesiąca będziemy w sposób automatyczny inicjować przekazanie Twojej darowizny dla Alivii na prowadzenie działań na rzecz osób chorych na nowotwory złośliwe.

  Czy Polecenie Zapłaty jest bezpieczne?

  Polecenie zapłaty jest bezpieczną formą płatności. W Polsce funkcjonuje od około 10 lat. Jest to standardowa usługa bankowa, a więc bezpieczna jak każda inna transakcja. Poprawność działania polecenia zapłaty gwarantowana jest odpowiednimi regulacjami prawnymi, w tym Ustawą o prawie bankowym. Do uruchomienia polecenia zapłaty i prowadzenia rozliczeń wymagana jest pisemna zgoda płatnika udzielona w 2 egzemplarzach – dla obdarowywanej organizacji oraz banku. Pomimo automatyzacji procesu zbierania środków z konta, Darczyńca posiada pełną kontrolę nad realizowanymi płatnościami. Zachowuje on możliwość anulowania pojedynczej transakcji (pieniądze wracają wówczas na jego rachunek bankowy) lub rezygnacji z wspierania fundacji za pomocą Polecenia Zapłaty. Wszystkie transakcje dokonane za pomocą Polecenia Zapłaty są odnotowane na wyciągu bankowym w historii operacji. O prawidłowe, terminowe i bezbłędne przeprowadzenie transakcji dba Fundacja Alivia i bank. Prawidłowy przepływ danych zapewnia Krajowa Izba Rozliczeniowa i system ELIXIR. Elektroniczna i zautomatyzowana forma przepływu informacji i rozliczeń redukuje możliwość powstania błędów popełnianych przy dyspozycjach wypisywanych ręcznie. Eliminowane są niedoskonałości systemu przekazywania wpłat za pomocą poczty polskiej. Darczyńca nie musi osobiście dokonywać płatności czy też operować gotówką.

  Jakie są różnice pomiędzy Poleceniem Zapłaty, a zleceniem stałym?

  Polecenie Zapłaty jest transakcją inicjowaną przez Fundację, a zlecenie stałe to przelew wykonywany przez bank. Przy korzystaniu ze zlecenia stałego istnieje ryzyko opóźnienia wykonania przelewu (np. bank nie zdąży wysłać przelewu na czas), w przypadku Polecenia Zapłaty, to Fundacja realizuje transakcję w dniu płatności i pilnuje ustalonego terminu. W przypadku wykonywania zlecenia stałego, istnieje dodatkowo ryzyko popełnienia błędu podczas ręcznego wprowadzania danych dotyczących płatności. Polecenie Zapłaty pozwala wyeliminować ten problem, gdyż transakcja przesyłana jest elektronicznie. 

  Czy Polecenie Zapłaty może być zrealizowane częściowo, gdy np. nie ma wystarczającej ilości środków na rachunku?

  Nie ma takiej możliwości. Polecenie zapłaty jest przesyłane w formie elektronicznej. Bank nie może dokonać zmiany danych zawartych w zleceniu transakcji. Oznacza to, iż transakcja jest realizowana w całości lub nie jest realizowana wcale.

  Co jeśli w jednym miesiącu na koncie nie ma środków pieniężnych?

  Jeżeli w danym miesiącu na koncie bankowym Darczyńcy nie ma środków, to darowizna za ten miesiąc nie zostanie przekazana. W kolejnym miesiącu zostanie pobrana tylko darowizna za ten konkretny miesiąc. Nie pobierzemy darowizny dwukrotnie, ponieważ w ramach polecenia zapłaty nie ma możliwości sumować płatności.

  Czy mogę zmienić warunki lub zrezygnować z Polecenia Zapłaty?

  Tak, w każdym momencie realizacji usługi, Darczyńca może zmienić warunki realizacji (podwyższyć lub obniżyć kwotę miesięcznej darowizny) lub definitywnie zrezygnować z przekazywania środków. Darczyńca może również na pewien czas zawiesić swoje wsparcie. W przypadku chęci wprowadzenia zmian, należy zadzwonić do Fundacji i na podstawie rozmowy telefonicznej zostaną dokonane odpowiednie modyfikacje realizacji usługi Polecenia Zapłaty. Jednocześnie w ciągu 56 dni od każdej płatności Darczyńca ma prawo odwołania, bez podania przyczyny, każdej dokonanej w ten sposób płatności.

Jak odliczyć darowiznę od dochodu?

Pamiętaj, że dokonanie wpłaty na rzecz Fundacji Alivia pozwala na skorzystanie z „ulgi za darowizny” przy rozliczaniu PIT. Wystarczy, że do formularza PIT-37, PIT-36 lub PIT-28 dodasz załącznik PIT/O i wypełnisz odpowiednie rubryki. Przekazana kwota darowizny obniży Twój dochód, a tym samym zmniejszy podatek (Ulga za darowizny nie jest tym samym, co 1% podatku na OPP. Możesz jednocześnie skorzystać z ulgi za darowizny oraz przekazać Alivii 1% podatku).

Zachęcamy do skorzystania z naszego programu do rozliczania PIT, który pomoże Ci prawidłowo wypełnić zeznanie:

Pobierz program do PIT Wypełnij PIT online

Chcę przekazać 1% podatku

Ta forma pomocy nic Cię nie kosztuje. Twój 1% podatku trafi albo do Skarbu Państwa, albo do jednej z organizacji pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni, jeśli zdecydujesz się przekazać 1% właśnie na walkę z rakiem. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli dalej pomagać chorym walczyć o najlepsze leczenie, ich zdrowie i dłuższe życie.

Wystarczy, że na formularzu PIT podasz

KRS 0000358654

Aby ułatwić Ci złożenie zeznania podatkowego i przekazanie 1% Fundacji Alivia przygotowaliśmy specjalny program do rozliczania PIT. Z jego pomocą szybko i bez problemu wypełnisz deklarację PIT i wyślesz ją przez Internet do urzędu skarbowego.

Pobierz program do PIT Wypełnij PIT online

Biorę ślub

Podopieczni Fundacji Alivia to często osoby takie jak Ty. Młodzi, zakochani, dopiero po ślubie albo planujący ślub. Niektórzy są już rodzicami. Obserwowanie jak ich dzieci dorastają sprawia im mnóstwo radości i nie wyobrażają sobie, że ich dzieci mogłyby utracić Mamę lub Tatę. Naszym celem jest pomoc takim osobom.

W ostatnich latach coraz więcej Par Młodych decyduje się na poproszenie swoich Gości, aby zamiast dawać kwiaty, wsparli fundację. Wy też macie taką możliwość! Wystarczy, że poinformujecie nas, że chcecie wesprzeć Alivię podczas swojego Ślubu, a prześlemy Wam skarbonkę, do której Goście będą mogli wrzucać darowizny.

Prosimy o przesyłanie informacji o chęci wsparcia Alivii na adres:
info@alivia.org.pl
co najmniej na miesiąc przed uroczystością.

Chcę wysłać SMS

Nie ma nic prostszego od wysłania SMS!

Aby wspomóc fundację, wyślij SMS pod numer 71160 o treści "Pomagam" (koszt 1,23 zł z VAT) lub pod numer 74567 o treści "Alivia" (koszt 4,92 zł z VAT).

Zapoznaj się z Regulaminem Akcji Premium SMS.

Chcę sporządzić testament

Każdy z nas w jakiś sposób zetknął się kiedyś z chorobą nowotworową. Jeśli nie bezpośrednio, to chorował przecież ktoś z bliskich, przyjaciół albo znajomych. Jesteśmy świadkami cierpienia, ale także determinacji i hartu ducha osób chorujących na raka.

Ty też możesz im pomóc poprzez zapis testamentowy.

Zabezpieczenie przyszłości Twojej rodziny i najbliższych jest najważniejsze – to dla nas oczywiste. Szanujemy wszelkie Twoje decyzje spadkowe. Pragniemy tylko przypomnieć o możliwości uwzględnienia w testamencie także organizacji pozarządowych. Czyniąc taki zapis, pozostawiasz po sobie trwały ślad i w konkretny sposób wpływasz na polepszenie jakości życia pacjentów onkologicznych.

Dziękujemy za każdy odruch serca, bez względu na to, czy będzie to część Twojego majątku, określona kwota, nieruchomość, czy też wartościowy przedmiot. Pragniemy Cię ponadto zapewnić, że Twój dar zostanie wykorzystany zgodnie z Twoją wolą. Zachęcamy Cię zatem, abyś skontaktował się z nami i porozmawiał o swoich planach sukcesyjnych.

Zależy nam na propagowaniu dobrych praktyk w obszarze planowania spadkowego. Dlatego przystąpiliśmy do akcji Dobry Testament. Jest to inicjatywa Polskiego Instytutu Filantropii (PIF) zrzeszająca etyczne, wiarygodne i transparentne organizacje pozarządowe i instytucje kultury, które warto uwzględnić w testamencie.

W ramach Dobrego Testamentu Polacy dowiadują się, w jaki sposób ich prawidłowo sporządzony testament może wpłynąć na działania organizacji pozarządowych oraz instytucji kultury, które realnie zmieniają świat na lepsze. Ponadto dowiadują się, że sporządzenie takiego dokumentu to przejaw życiowej zaradności i forma odpowiedzialnego rozporządzania własnym majątkiem, niezależnie od wieku i sytuacji społecznej, zawodowej oraz finansowej.

Praktyka uwzględniania w testamencie organizacji pozarządowej lub instytucji kultury jest od lat stosowana za granicą. Również w Polsce coraz częściej zdarza się, że do grona spadkobierców, poza rodziną i przyjaciółmi, włącza się wybraną fundację lub stowarzyszenie. Czynność ta jest bardzo prosta – przygotowanie a następnie napisanie testamentu u notariusza zajmuje niewiele czasu. Nie jest również drogie – kosztuje od 50 zł do 200 zł. Zachęcamy do pobrania informatora testamentu, a w razie pytań do kontaktu z naszym ekspertem ds. zapisów testamentowych: adam.bednarski@alivia.org.pl lub +48516044259.

Pobierz informator o Dobrym Testamencie

Reprezentuję firmę

Zagadnienia związane z chorobami nowotworowymi stanowią problematykę, która z jednej strony nacechowana jest silnymi emocjami, z drugiej zaś obejmuje ogromną część społeczeństwa.

Czy zastanawialiście się Państwo dla jakiej części Waszych pracowników oraz klientów choroba nowotworowa bliskich, przyjaciół bądź ich samych stanowi ważny element ich życia? Czy wiecie jak bardzo ważny jest dla nich ten element?

Podejmując współpracę z Fundacją Alivia możecie im przekazać jasny i prosty komunikat, że stoicie po ich stronie i uczestniczycie w tym, co jest dla nich niezwykle ważne.

Angażowanie się w projekty społeczne jest wyrazem prowadzenia biznesu odpowiedzialnego, osadzonego w realiach danej społeczności. Odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw (CSR – corporate social responsibility) jest ważnym arzędziem w budowaniu wewnętrznej oraz zewnętrznej pozycji firmy i ma realne przełożenie na realizację wyników biznesowych. Jest nie tylko narzędziem PR’owym, ale również istotnym oraz emocjonalnym argumentem potwierdzającym wiarygodność i atrakcyjność organizacji. Uwaga ta odnosi się zarówno do klientów firm, pracowników jak i partnerów biznesowych.

Do współpracy zapraszamy też firmy z branży medycznej. Nasze strony odwiedza miesięcznie ok. 60 tys. użytkowników, w dużej części są to osoby z chorobami nowotworowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które przyniosą Waszej firmie realne zyski.

Zarząd Fundacji Alivia wywodzi się ze środowisk biznesowych – wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje i wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz przeanalizujemy jakie korzyści Państwa firma może wynieść z naszej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:
adam.bednarski@alivia.org.pl

Mam konto na Facebooku

Jeśli posiadasz konto na Facebooku możesz w bardzo prosty sposób wspierać Fundację Alivia. Wystarczy, że polubisz nasz fanpage i zaprosisz do polubienia swoich znajomych. Zachęcamy też do lajkowania i udostępniania naszych postów.

Twoje wsparcie na Facebooku pozwoli nam poszerzać grono fanów Fundacji Alivia i docierać z informacją o naszych działaniach do większej liczby osób.

Prowadzę bloga

Jeśli prowadzisz bloga lub masz swoją stronę internetową możesz pomóc Fundacji Alivia rozpowszechniając informację o naszych działaniach wśród swoich czytelników. Zależy nam, aby dotrzeć z informacją o funkcjonowaniu naszej fundacji do jak największego grona, dlatego będziemy wdzięczni jeśli wstawisz na swoją stronę link do naszej tstrony.

Zachęcamy też do opublikowania na swoim blogu posta informującego o działaniach Alivii i zachęcającego do wsparcia Fundacji.

Proponujemy następującą treść posta, ale oczywiście możesz ją zmodyfikować wedle swojego uznania.

„Myślicie, że „rak” to temat, który Was nie dotyczy? Że to spotyka tylko innych? Wyobraźcie sobie, że każdego roku ok. 140 000 osób w Polsce dowiaduje się, że choruje na nowotwór. Często są to osoby młode, rodzice małych dzieci. Pomaga im Alivia – Fundacja Onkologiczna Osób Młodych.

Misją fundacji jest mobilizowanie i aktywizowanie pacjentów do bycia odważnym, aktywnym pacjentem, poszukującym najlepszych terapii, lekarzy i ośrodków, najkrótszych kolejek do badań diagnostycznych i wszelkich innych informacji, które mogą poprawić ich wyniki leczenia i stan zdrowia. Fundacja Alivia edukuje i reprezentuje pacjentów onkologicznych w debacie publicznej oraz daje narzędzia, dzięki którym mogą oni odważniej decydować o swoim zdrowiu, miejscu i sposobie leczenia.

Alivia powstała w 2010 r. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Dzięki własnym doświadczeniom znają sytuację chorych i wiedzą, jak im skutecznie pomóc.

Wejdźcie na stronę www.alivia.org.pl i dowiedzcie się więcej o jej działalności. Jestem pewny, że warto ich wspierać, do czego zachęcam również Was!”

Lubię dzielić się swoją wiedzą

Helpzy.com to pierwsza platforma społecznościowo-dobroczynna, która umożliwia podwójną pomoc - poprzez dzielenie się swoją wiedzą oraz poprzez wsparcie finansowe dla fundacji. Ciebie to nic nie kosztuje! Wystarczy, że Twoje posty zostaną uznane przez innych użytkowników za wartościowe, a do fundacji trafią środki finansowe od platformy.

Robię zakupy w sklepach internetowych

Dzięki FaniMani.pl możesz pomagać robiąc zakupy w ponad 900 sklepach internetowych. To nic nie kosztuje! Robisz zakupy jak zwykle i płacisz jak zwykle, a do naszej fundacji trafia średnio 2,5% wartości zakupów.