Czerwiec 2018: Prawie 400 000 zł dla naszych Podopiecznych

podopieczni fundacji alivia

W poprzednim miesiącu wypłaciliśmy naszym Podopiecznym 388 817 zł na leki, badania, konsultacje, rehabilitację i inne wydatki niezbędne w chorobie. Skorzystało z tych środków wiele osób, m.in. Ewa Gryska, która zapłaciła 44 000 zł za nierefundowany przez NFZ lek na raka piersi. Paulina Dąbrowska, mama 2,5-letniego Tymka przeszła prewencyjną mastektomię wartą 36 600 zł, a Małgorzata Jenorowska kontynuuje terapię lekiem za 11 400 zł miesięcznie.

Marcin Stachurski dzięki wpłatom od darczyńców może kontynuować terapię nowoczesnym lekiem na raka płuc, który znacznie poprawił jego stan zdrowia. Barbara Magiera, zmagająca się z nowotworem mózgu spożytkowała 8100 zł na leki, rehabilitację, konsultacje medyczne i dojazdy do ośrodków leczenia, a Kasia Rynkiewicz mogła opłacić leki, dojazdy i pomoc psychologiczną na kwotę w sumie 3800 zł.

W czerwcu do naszego Programu Skarbonka dołączyło też 6 kolejnych chorych, dla których prowadzimy zbiórkę pieniędzy na leczenie.

To wszystko nie byłoby możliwe bez naszych Darczyńców. W poprzednim miesiącu otrzymaliśmy ponad 1700 wpłat. Bardzo dziękujemy za każdą z nich!

Aktualności fundacji