48 skoków ze spadochronem na pomoc potrzebującym

skydiving skok ze spadochronem 4f48

Projekt 4F48 to wyzwanie, jakiego 21 czerwca podejmie się Tomasz Kozłowski – skoczek spadochronowy z 10-letnim doświadczeniem. W ciągu jednego dnia wykona 48 skoków, a każdy z nich będzie dedykowany konkretnej osobie lub organizacji potrzebującej wsparcia. Wśród nich znalazła się również Fundacja Alivia. 

To pierwsze takie wydarzenie w Polsce i na świecie. Niesamowita akcja charytatywna, której pomysłodawcą i również jednym z darczyńców jest Tomasz Kozłowski – doświadczony skoczek spadochronowy (1300 skoków), rekordzista Europy w najwyższym skoku spadochronowym z balonu, psycholog, autor książki “Historia tysiąca lęków”. Podejmując się wykonania 48 skoków w ciągu 1 dnia, pragnie jednocześnie pomóc potrzebującym. Sam przekazał 10 000 zł na jeden ze skoków – dedykowany domowi dziecka w jego rodzinnym mieście, tym samym zachęcając innych do włączenia się do akcji.

Ty też możesz pomóc!

Skok nr 15 dedykowany będzie Fundacji Alivia, a pozyskane w ten sposób środki przeznaczymy na pomoc chorym na raka znajdującym się w najtrudniejszej sytuacji finansowej. 

Już teraz możesz pomóc chorym dokonując wpłaty na stronie polakpomaga.pl/kampania/skok-15.

Jeśli reprezentujesz firmę, możesz też pomóc, zostając sponsorem skoku. Informacja o Twoim udziale zostanie zamieszczona na stronie projektu: 4F48.pl, na stronie polakpomaga.pl/kampania/skok-15 oraz na naszej stronie internetowej, a całość wpłaconych środków zostanie przeznaczona na pomoc chorym.

Jeśli jesteś zainteresowany sponsorowaniem skoku na rzecz chorych na nowotwory, zachęcamy do kontaktu na info@alivia.org.pl :)

A skąd pomysł na taki projekt i dlaczego Tomasz Kozłowski zdecydował się w ciągu 1 dnia skoczyć ze spadochronem aż 48 razy? Posłuchajcie:

Aktualności fundacji